Oznaki łysienia u 27-latka

Witam serdecznie mam 27 lat i włosy przez które mogę widzieć swoją głowę czy to oznaka łysienia?

Witam! Skoro przez włosy widać skórę głowy, a wcześniej tak nie było, to z pewnością jest to rodzaj łysienia. Jeśli tak było zawsze, to może taki typ włosa, jednak aby powiedzieć więcej, musiałabym zebrać dokładny wywiad i obejrzeć skórę głowy.
Pozdrawiam!