Pacjent z porażeniem mózgowym i wrodzoną cytomegalią

wiem iż nie da się diagnozować na odległość skomplikowanych przypadków,ale ponieważ w realu nikt nie potrafi nam pomóc ,spróbuje.Pacjent 23 lata porazenie mózg.z wrodzoną cytomegalią.Przez całe życie nawracające liczne zapalenia płuc,od kilku lat zdiagnozowana kamica żółciowa ,zastój żółci/ggtp na poziomie ok 300 przy ursofalku/.od ok.3 lat pojawiajaca się małopłytkowość /czasem wracają płytki do normy na ogół po włączeniu trafionego antybiotyku/prot.gammaglob.mocno przekr.album.zaniż. rosze o wskazówki do się udać.jaka może być przyczyna małopł.i ciągłych infekcji płucnych.miała miejsce reaktywacja cytomegalii,czy możliwe ze nadal się tak dzieje.był wynik wątpliwy oraz ujemny/oprócz tego gdy zaatakował wątrobę w dzieciństwie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanego opisu nie można postawić rozpoznania czy wdrożyć leczenia. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.