Padaczka a problemy emocjonalne

Dzien dobry mam 18 lat i mam padaczke, nie potrafie z tym zyc wciaz wieczorami lzy mi leca czuje sie gorsza od innych, przytylam w ciagu 15 miesiecy 13 kilogramow, chcialabym przestac brac leki ale to niemozliwe, czesto rece mi sie trzesa z nerwow nie mam ochoty z nikim rozmawiac. Prosze o pomoc

Dzień dobry,
Zachęcam Panią do skorzystania z pomocy terapeuty. W kontakcie indywidualnym będziecie mogli wspólnie zastanowić się nad sposobem radzenia sobie z doświadczanymi trudnościami. Psycholog podpowie Pani również jakie kroki podjąć w celu zredukowania przeżywanego dyskomfortu.
Powodzenia,
Katarzyna Batugowska

Witam,
W Pani opisie wyczuwam ogrom cierpienia i emocji. proponuję aby poszukała Pani terapeuty , który pomoże Pani zmierzyć się z trudnymi myślami i emocjami. Wspólnie z terapeutą będzie Pani mogła poszukać sposobów radzenia sobie z sytuacja trudną jaką jest choroba.
Pozdrawiam