Paralegia kończyn dolnych, stopy końskie spastyczne i MPD u 7-latki

Witam, moja córka ma 7 lat i ma MPD,paralegia kończyn dolnych,stopy końskie spastyczne,miała podawaną botulinę, w wieku 3 lat miała operację wydłużania Vulpiusów,teraz tez ma botulinę ,średnio co 4-6 m-cy,jest dzieckiem chodzącym i prawie sprawnym, intelektualnie sprawna, bardzo emocjonalna,jesteśmy pod opieką lekarzy z CZMP-ortopedy,neurologa, psychologa,okulisty,logopedy i rehabilitanta oraz masażysty,jej sprawność zawdzięczamy ciężkiej pracy i rehabilitacji metodą Vojty, co jeszcze możemy ?

Osiągnęliście Państwo ogromny sukces, gratuluję. Z terapii polecanych dla dzieci celem usprawnienia motoryki małej i dużej to np terapia psychomotoryczna metodą Procus i Block, opieka osteopaty. Pozdrawiam życząc dalszych sukcesów.