Parcie na odbyt podczas stosunku

Dlaczego odczuwam dziwne parcie na odbyt podczas stosunku? Od dwóch tygodni mam dziwne uczucie parcia na odbyt podczas stosunku, nigdy wcześniej nie odczuwałam czegoś podobnego. 29 kwietnia wykonywałam usg dopochwowe które nie wykazało żadnych zmian, zatoka douglasa bezpłynowa. Endometrium linijne grubości 8,1mm. Trzon macicy w przodozgięciu. Jama macicy szczelinowa. Jajnik prawy z pęcherzykiem 18 mm, jajnik lewy drobno pęcherzykowy.Po stosunku czuje ból w odbycie. Proszę o radę. Judyta 28 lat

Witam. Jeśli wykonane w ostatnim czasie usg nie wykazało żadnych nieprawidłowości nie ma powodów do niepokoju. Dyskomfort najprawdopodobniej wynika z nadmiernego wypełnienia jelita grubego i być może tendencji do zaparć. Proszę zadbać o zdrową, bogatą w błoniik i włókna roślinne dietę.