PCOS a leczenie antykoncepcją

Witam Stwierdzono u mnie dwa lata temu pco przez ten czas leczylam się antykoncepcja wczoraj zrobiłam ponowne badanie USG i wyszło mi że mam więcej pęcherzyków niż miałam mam dość brania już leków doustnie czy przyklejac sobie plastrów czy też wkładać sobie do środka leki mam pytanie czy jest możliwość zrobienia tego w inny sposób skoro przez dwa lata nic mi to nie dało.

Są różne sposoby postępowania, ale głównie skupiają się one na postępowaniu farmakologicznym. Oczywiście w tej sprawie musi decydować o dalszym postępowaniu najlepiej ginekolog-endokrynolog.