Pęcherzyk i krwiak w trzecim tygodniu ciąży

Jestem w 3 tyg.ciąży na usg wykryto pęcherzyk a obok niego krwiaka.Dostałam dopochwowo luteinę 2x1 przez 15 dni i za 4tyg. kontrola oraz ciągle brac kwas foliowy. Czy ten krwiak zagraża powstania rozwijajacej się ciąży? moge dostać plamienia,krwawienia? czy jak dostanę to znaczy że poroniłam? Wiem tyle że nie mogę się przemęczać, coś jeszcze powinnam wiedzieć?

- niestety takie zagrożenie istnieje i po to ma Pani wprowadzone leki
moge dostać plamienia,krwawienia?
- niestety, ale taka sytuacja może się zdarzyć
czy jak dostanę to znaczy że poroniłam?
- z dużym prawdopodobieństwem będzie to oznaczało
Wiem tyle że nie mogę się przemęczać, coś jeszcze powinnam wiedzieć?
- nie ma więcej innych zaleceń