Pęcherzyki na języku i bakterie

Witam byłam dzisiaj u swojego lekarze pierwszego kontaktu bo mam problem z językiem a mianowiecie pęcherzyki w jego kolorze stwierdził u mnie bakterie ale nic mi na to nie przepisał bo stwierdził że to samo musi przejść... trochę jestem tym zaniepokojona bo czytałam że bakterie mogą wchłonąć się w organizm i przez to mogą być powikłania.Proszę o poradę!!

Piotr Pilarski

Bez zbadania ciężko mi sie do tego odnieść. Sugeruje udać się jeszcze raz do lekarza i podzielić się swoimi wątpliwościami.

Pozdrawiam.