Pęknięcie torbieli na jajniku a wynik badania USG i cytologii
Witam W listopadzie zeszłego roku pekła mi torbiel na prawym jajniku.Miesiąc temu zaczełam odczuwać ból lewego jajnika. wynik badania usg : Trzon macicy w przodozgięciu wielkości ok 62x33x40 mm o jednorodnej echostrukturze . Endometrium szerokości 0,26cm . W rzucie lewego jajnika widoczna przestrzeń płynowa wielkości ok32x26mm. Wynik cytologi Komórki nabłonka płaskiego: nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego(ASC)-nieokreślonego znaczenia(ASC-US). co moga oznaczac takie wyniki ? pozdrawiam

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Bez zbadania nie mogę się wypowiedzieć. Sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam.