Petting i delikatne krwawienie a plamienie implantacyjne

16 września uprawiałam petting z chłopakiem. Mógł on przenieść trochę plemników do środka poprzez palce. 20 września dostałam tak jakby lekkiego krwawienia, które trwa do dzisiaj. Moje cykle są bardzo nieregularne. W poprzednim miesiącu miesiączkę dostałam 31 sierpnia, tzn było to coś podobnego jak teraz, i trwało 7dni. I moje pytanie brzmi, czy jeżeli tego 16 września np była owulacja i doszło do zapłodnienia, to czy 20 już mogłam mieć plamienie implantacyjne?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko zajścia w ciążę w opisanej przez Panią sytuacji jest bardzo małe. Plamienie implantacyjne pojawia się około 7-10 dni po owulacji, więc jest to za wcześnie w Pani przypadku. w Przypadku nasilenia się krwawienia proszę udać się do ginekologa.