Piaskowanie po zdjęciu i czyszczeniu zębów

Dzień dobry, kilka dni temu zdjęłam aparat ortodontyczny i po tym miałam czyszczone zęby , jednak nie zostały one wyszyszczone zbyt dokładnie, pozostalo jeszcze troche kleju, przebarwień i kamienia,moje pytanie jest takie ,po jakim czasie bede mogła u innego dentysty przeprowadzić piaskowanie, czy moglo by się coś stać z moimi zębami gdybym zrobiła to za miesiąc?

Witam
Spokojnie może Pani poddać się zabiegowi. Proszę zwrócić uwagę na dokładne oczyszczenie pozostałości kleju, którego obecność będzie sprzyjała gromadzeniu się osadów oraz dokładne wypolerowanie zębów po zabiegu.

Przed przystąpieniem do zabiegu proszę poinformować lekarza o użytkowaniu aparatu stałego. Lekarz za pomocą specjalnych gumek/finirów usunie pozostawiony klej, a następnie przeprowadzi zabieg higienizacji.