Pieczenie i świąd pod napletkiem

Witam serdecznie. Mam problem od dłuższego czasu z którym lekarze sobie nie moga poradzić. Dermatolog , wenerolg ani urolog. Pieczenie i świąd pod napletkiem, chwile po kąpieli skóra jest klejaca w tym miejscu. Z wymazu wychodzi bakteria Proteus mirabilis. Wrażliwa na augmentin lecz antybiotyk nie działa, pozostałe Gentamycyna i Amikacyna odpadają bo to zastrzyki, czwarta grupa ciprofloksacyna średniowrazliwa i nie pomaga. To wszystko z tak ubogiego antybiogramu.

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi ponieważ mam za mało informacji dotyczących Pana przypadku, a jak widzę standardowe postępowanie nie przynosi oczekiwanych efektów.