Pieczenie skóry głowy oraz wypadanie włosów

Witam, od kilku miesięcy męczę się z wypadaniem włosów i bólem skóry głowy. Robiłam morfologie, cukier(96), tarczyce wynik(1,556) dermatolog przepisał mi Acnosan nic mi nie pomaga. Nie wiem już gdzie mam z tym pójść. Byłam też u lekarza rodzinnego, nikt nic nie wie a wyniki mówią, że mam dobre :( Ból jest już nie do zniesienia..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe skóry głowy oraz wypadanie włosów najpewniej są wynikiem zmian zapalnych skóry głowy. Sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą dermatologiem.