Pieczenie w uszach, niekontrolowane ruchy, zaburzenia świadomości, mrowienie kończyn - czym mogą być spowodowane te objawy?

Witam, występuje u mnie następujące nie pokojach objawy : piszczenie w uszach, nie kontrolowane szybkie ruchy, zaburzenia świadomości, bóle oczu przy patrzenia maksymalnie w górę lub na boki, uczucie jak by kucia szpilkami na skórze, mrowienie kończyn, uczucie pustki w głowie, nie odczuwanie "świata" tak jak kiedyś. Boję się że to jakaś ciężka choroba. Byłem u neurologa, który po zbadania odruchów brzusznych oraz odruchów Babilońskiego nie stwierdził żadnych żadnych nie prawidłowości.... Co to może być??? Pozdrawiam

Liczne drobne objawy, do pełnej konsultacji; z wynikami badań. Jak nastrój, sen, stresy ??
Jakie inne dolegliwości, objawy zapalne; Jak wyniki laboratoryjne, historia leczenia, ?? Morfol, OB, CRP, osiewy z nosa ??
Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną!