Pieczenie z lewej strony brzucha między żebrem a pępkiem

Witam proszę o poradę mam 27 lat i występuje u mnie pieczenie z lewej strony brzucha między żebrem a pępkiem czuje klocie zmagam się z tym codziennie do tego czuje klocie między żebrami tak jakby był to żołądek to coś poważnego ?

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez przeprowadzenia badania i najpewniej wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyn Pani dolegliwości i możliwego sposobu leczenia. Sugeruję kontakt z lekarzem.