Piekące stopy podczas upałów

Kiedy jest ciepło, pieką mnie stopy. Noszę niskie, wygodne, skórzane obuwie, ale po 8 godz. pracy stojącej pieką mnie stopy. Smaruję kremem chłodzącym, ale to nic nie daje. Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Witam,

Wysoka temperatura oraz "stojący" charakter pracy sprzyjają niestety opisanym dolegliwościom. Niestety całkowita ich eliminacja wydaje się niemożliwa, a złagodzić je można, stosując "przewiewne" obuwie oraz kosmetyki do stóp i obuwia o działaniu chłodzącym i  zmniejszającym potliwość.

Pozdrawiam