Piekący ból pleców u 21-latki

Piekący ból pleców. Przez całą noc męczył mnie piekący ból pleców, rano gdy wstałam normalnie mogłam wykonywać wszystkie czynności, lecz ból sie nasilał. Czułam raz zimne pieczenie raz gorące, ból sie coraz bardziej nasila gdy jestem w pozycji pół siedzącej. Proszę o pomoc

Witam,
Najprawdopodobniej ból który Pani odczuwa jest związany ze stanem zapalnym tkanek podrażniających nerwy splotu lędźwiowego. Oszczędny tryb życia, leki p/bólowe i rozkurczowe powinny Pani pomóc. W przeciwnym razie konieczna będzie wizyta u specjalisty.