Jak sobie pomóc z bólem pleców po porodzie?

Witam . Po urodzeniu dwójki dzieci mam problem z ogromnym bólem pleców . W dzien jest cisza ale w nocy ból sie maksymalnie nasila ze czasami wstanie z pozycji leżącej do siedzącej trwa kilka minut ponieważ tak okropnie boli . Jest to ból po prawej stronie kręgosłupa w górnym odcinku lędźwiowym . Na wizycie u pediatry wspomniałam o bólu to pediatra stwierdził ze po ciąży to normalne . Ale sadze ze ten ból nie jest normalny .Codziennie boli to samo miejsce niezależnie od pozycji.co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele i konieczne jest badanie ogólnolekarskie aby móc się wypowiedzieć. także wskazana jest wizyta u ginekologa i ocena np. w kierunku endometriozy. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego.