Pieprzyki na piersiach w ciąży

Witam, jestem w 6 miesiącu ciąży i bardzo mnie martwi że na piersiach wyskakują mi pieprzyki są one jasnobrązowe i wyglądają jak krostki, proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciąża sprzyja pojawianiu się zmian skórnych, ze względu na wahania hormonalne. Jeśli niepokoją Panią pojawiające się pieprzyki, radzę udać się do dermatologa lub swojego ginekologa.
Pozdrawiam