Płaczliwość przy karmieniu 6-miesięcznego dziecka

jestem mamą 6miesięcznej weroniki.Mała jest karmiona piersią.Od miesiąca zjada inne posiłki.Bardzo mało śpi.Rano 1 godzinę,ok 12 30 minut (więcej jak spacerujemy-do3 godzin) i po południu 30 minut.kąpie ją codziennie od urodzenia ok 19 ,karmię i układam do łóźeczka. Śpi do 22 a wczoraj do 21.Wtedy zaczyna się budzić co 2 godziny z płaczem i chce do cycka.Wtedy potrafi przez godzinę gaworzyć i kręcić się na wszystkie strony.Co mam robić???

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie.