Plamienia a zmiana tabletek antykoncepcyjnych

Od jakiegoś czasu mam plamienia, myślałam, że to od zmiany tabletek antykoncepcyjnych ale wróciłam do swoich tabletek i nadal mam te plamienia. Mam 45 lat może to ma coś wspólnego z przekwitaniem. Dziękuje

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania USG trudno jest stwierdzić jaka jest przyczyna plamień w Pani wypadku. Na pewno wymaga to kontaktu z ginekologiem.