Plamienia po pominiętej tabletce antykoncepcyjnej

witam, w zeszłym miesiącu zapomniałam wziąć 3 tabletek z blistra po czym przyjęłam je jednego dnia i nie zrobiłam przerwy na krwawienie tylko rozpoczęłam kolejne opakowanie. (taką wskazówkę wyczytałam od lekarza na tym portalu). niestety od kilku dni występuje u mnie plamienie, czy to coś niepokojącego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek pominięcia tabletek mogło dojść do zaburzeń hormonalnych powodujących dodatkowe plamienie. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.