Plamienia po spóźnionej miesiączce

Spóźnił mi się okres o 7 dni. Po tych 7 dniach dostałam plamienia, olśnienie trwało 5 dni a teraz dostałam normalnego dla mnie okresu czyli obfitego. Teraz mój okres razem z plemieniem trwa 9 dni i nie wiem czy to tak ma być czy co jest grane? Proszę o radę. Dodam tylko że jestem po dwóch cc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko ocenić sytuację bez badania ginekologicznego, ciążę Pani wykluczyła? Jeśli do tej pory cykle były regularne to przy następnej takiej sytuacji sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam