Plamienia przy cystach

Dziękuję za odp.Ale u lekarza byłam w lipcu i wtedy wykryto mi cysty,wizyte kontrolna ustalona za 6 miesiecy czyli w styczniu.Przed godzina zauwazylam brazowe plamienie (jednorazowe) i mam dziwny bol w podbrzuszu, przewaznie bolala mnie wlasnie lewa strona teraz odczuwam z prawej. Sama nie wiem czy powinnam sie martwic.Przewidywana miesiaczka ma byc za tydzien, normalnie miala bym powiekszone piersi i straszne bole w nerkach a nie mam, czy konieczna jest teraz wizyta czy lepiej jest poczekac

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem. Najpewniej krwawienie związane jest z występowaniem cysty. Warto to jednak zweryfikować, a be zprzeprowadzenia badania jest to niemożliwe. W przypadku sinego krwawienia moze być to wskazanie do interwencji chirurgicznej.