Plamienia śródcykliczne podczas stosowania Daylette

Witam. Czy plamienia/krawienia srodcykliczne podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych Daylette sa grozne? Wystepuja co 2,3 miesiace. Czy trzeba zmieniac w tym wypadku tabletki jesli takie plamienia/krwawienia nie sa dla mnie uciazliwe? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Plamienia śródcykliczne mogą występować podczas przyjmowania preparatu. Zawsze jednak należy poszukać przyczyny ich występowania. W tym celu należy udać się do ginekologa.