Plamienie po miesiączce co to może być?

Witam. Okres skończył mi się 22.01, a dzisiaj (25.01) zobaczyłam krew w śluzie podczas wizyty w toalecie. Dodam, że zaraz po okresie współżyłam z chłopakiem. Nie doszedł w środku. Zażywam antybiotyki na zapalenie żołądka. Co może być przyczyną ??

Witam serdecznie,

Możliwe, że jest końcówka miesiączki. Inna przyczyną mogą być otarcia powstałe podczas stosunku, które mogą delikatnie krwawić. Wówczas nie jest to powód do niepokoju.
Gdyby plamienia się nasiliły lub pojawiły się po kolejnych miesiączkach należy rozważy m.in. polipy, stany zapalne dróg rodnych, torbiele jajników.

W takim przypadku konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania lekarskiego. Na tej podstawie możliwe będzie postawienie rozpoznania a co za tym idzie wdrożenie właściwego leczenia.
Pozdrawiam