Plamienie w ciągu czterech dni przerwy a możliwość ciąży

Witam biorę tabletki midiana już rok i 9 luty miałam przerwę 7 dniową i od 16 lutego powinnam wziąć pierwszą tabletkę lecz nie wzięłam ich aż 4 dopiero 20 luty wzięłam 1 tabletkę dodam że współżyłam z mężem. W ciągu tych 4 dni nie brania tabletki wystąpiło plamienie i trwa do dziś czyli 23.02. Czy mogę być w ciąży? jeśli takie to kiedy zrobić test. Kiedy ustaną plamienia? i czy dobrze robię biorąc te tabletki ?

Piotr Pilarski

W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. Proszę wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.