Plamy na zębach u 10-miesięcznego dziecka

witam u mojej 10 mies.córci zauważyłam takie kredowe plamki na górnych jedynkach myje jej ząbki codziennie przed snem pasta elmex niestety je raz w nocy mleko.w dzień staram sie jej dawac picie z kubka a z butli je tylko do spania 2 razy i na noc raz i potem raz w nocy.co to może byc

Witam!
Prawdopodobnie to początek próchnicy tzw.butelkowej,ale dobrze by było,aby obejrzał ząbki dentysta!Jeśli to się potwierdzi,na pewno trzeba będzie odstawić mleko w nocy... i ewentualnie zrobić tzw.impregnację,oczywiście w gabinecie...
Pozdrawiam.