Przebarwienia na górnych jedynkach u 18-miesięcznej córki

Witam. Niedawno zauważyłam u mojej 18 miesięcznej córeczki przebarwienia na górnych jedynkach. Coś w stylu jaśniejszych plamek. Co to może oznaczać? Czy mam się czym martwić skoro mój siostrzeniec ma próchnice od małego czego efektem jest brak górnych jedynek i dwójek.

Witam Prawdopodobnie jest to początek tzw. próchnicy butelkowej ( karmienie dziecka w nocy). Proszę myć dziecku ząbki, szczególnie ważne jest to przed snem i nie dokarmiać dziecka w nocy.