Plamy wokól torbieli widoczne w usg dopochwowym

W czasie badania usg dopochwowego lekarz stwierdził torbiel nabotha powiedział, że nie trzeba nic z tym robić ,że wszystko dobrze ,cytologia dobra. W domu na zdjęciu z tego badania zobaczyłam obok tej torbieli plamki ciemne i jasne co to oznacza skoro lekarz nic nie mówił. Jakiej wielkości może być ta torbiel bo w internecie czytałam że maleńka a moja jest dużo większa a lekarz powiedział że to typowa torbiel nabotha.Czy te plamki nie oznaczają niczego złego?

Proszę zaufać komuś, kto jest specjalistą w tej dziedzinie. Interpretacja przez Panią wydruków z videoprontera USG jest dużą niefrasobliwością.