Planowana ciąża przy nieregularnych miesiączkach

Witam serdecznie. Mam bardzo nieregularne miesiączki Ostatnią miałam 23 maja. Test ciążowy zrobiłam 3 lipca, który potwierdził ciąże (druga kreska blada lecz była). W ten sam dzień zrobiłam badanie Beta HCG które wynosiło 67,40 (wg norm ciąża 1-2 tydzień. Dziś byłam na USG i Pan Doktor powiedział, że nie jestem w ciąży i nawet nie ma takiej możliwości żebym była i nie ma potrzeby sprawdzać tylko rozpocząć branie tabletek Vixpo. Bardzo proszę o odpowiedź. Czy mogę mieć jeszcze jakąś nadzieję??

Oczywiscie ! Prosze powtorzyc poziom Bhcg 48h od ostatniego jezeli sie zwiekszy o 70-100% tzn ze to prawidlowa ciaza a w usg bedzie widoczna za ok 7 dni. Pozdrawiam.