Planowanie ciąży przy lekach Euthyrox czy Mozarin

witam planujemy z mężem dziecko tylko nie wiem czy moge zajsc w ciąże przy lekach. W tej chwili biore euthyrox 88, carvetrend 3,125 ; mozarin 15, luttagen . Prosze o odpowiedz a jesliby byla mozliwosc to czy moga byc jakies powikłania w zwiazku z tymi chorobami?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po zmodyfikowaniu leczenia będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.