Plastry antykoncepcyjne a tabletki na włosy

Witam, czy stosując plastry antykoncepcyjne mogę zażywać tabletki przeciw wypadaniu włosów, np. "B**", bez zmniejszenia skuteczności antykoncepcyjnej plastrów? Mam hashimoto i stosuję e** N100. Pozdrawiam.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Oba preparaty można łączyć. Jednak proszę się zastanowić czy wypadanie włosów nie nasiliło się podczas stosowania antykoncepcji, jeżeli tak może warto rozważyć zmianę preparatu.

Pozdrawiam.