Płeć dziecka a jego tętno

Płeć dziecka a jego tętno. Jestem w 12 tygodniu ciąży 4 dzień, na badaniu tętno płodu wynosiło 158. Jaka jest przewidywana plec dziecka, bo wiem że można właśnie z rytmu serca dowiedzieć się tego. Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogę tylko powiedzieć że tętno jest prawidłowe, na jego podstawie nie da się przewidzieć płci dziecka.
Pozdrawiam