Płuca rozprężone bez zmian ogniskowych oraz krążeniowych

Proszę o ocenę wyniku ekg klatki piersiowej, Płuca rozprężone bez zmian ogniskowych oraz krążeniowych.Kąty przeponowo - żebrowe wolne.Wnęki z obecnościa sporadycznych drobnych zwapmień węzłowych w zakresie dolnego bieguna nerki prawej.Sylwetka serca oraz odcinek piersiowy aorty w normie a układ kostno-stawowy objęty rytunową dokumentacją bez jednoznacznych zmian chorobowych.Proszę o ocenę mojego wyniku.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani wynik RTG klatki piersiowej nie powinien budzi większych zastrzeżeń. Pozdrawiam