po jakim czasie powinny być widoczne efekty przyjmowania leku?

Dzień dobry, mąż ma od niedawna zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy. Przeżył ostatnio epizod depresyjny, ma wahania nastrojów i lęki. Psychiatra stwierdził, ze powodem może być tarczyca i najpierw trzeba wyregulować poziom hormonów. Mąż przyjmuje od 2 tygodni Letrox i na razie nie widać żadnej poprawy w zakresie samopoczucia i nastroju. Proszę o informację po jakim czasie powinny być widoczne efekty przyjmowania leku.

Organizm musi "nasycić się" substacją zawartą w lekach. Może to trwać nawet do miesiąca czasu. Jeśli nadal nie będą widzieć Państwo efektów, polecam skonsultować się z lekarzem prowadzącym w celu pojęcia innej formy leczenia. Pozdrawiam.