Pocenie się w nocy i uczucie zimna, osłabienie

witam .Mam pytanie w nocy budze sie spocona za chwile jest mi zimno .w ciagu dnia czuje sie zmeczona ,słaba i jest mi nie dobrze .Nie jestem w ciazy.Nie czuje zadnej oznaki choroby ale nie wiem co jest przyczyna mojego zlego samopoczucia .Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu objawów może być wiele. Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego. Niestety bez badania lekarskiego niewiele można pomóc.