Nadmierna potliwość w nocy i uczucie głodu

Witam, czasami budzę się w nocy spocona, az czasami mam mokra koszulke, budzi mnie uczucie głodu, jest mi goraco, odczuwam wtedy bardzo silny głód, takie ssanie w brzuchu az czasami nie moge dojsc do kuchni po cos do jedzenia. Nie mam mozliwosci zmierzenia cukru w nocy, natomiast zawsze w ciagu dnia poziom cukru mam idealny - 106 do 120. Czym moze byc to spowodowane, skoro cukier w ciagu dnia mam ok?

Witam. To, że w dzień poziom glukozy jest prawidłowy niestety nie świadczy o tym, że tak samo jest w nocy. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ.