Pocenie w nocy, ataki przyspieszonego bicia serca i wysoki puls a nadczynność

Witam Mam 26 lat, moje objawy to pocenie w nocy, ataki przyspieszonego bicia serca (max 15 minutowe) wysoki puls okolo 100 uderzen, cisnienie wzrasta podczas atakow do 180-190 /100 . Wyniki morfologii: S-TSH: 1,1 (norma 0,20 do 4,00 S-FRI T4: 24,9 (norma 11- 23,00) S-FRI T3 :6,2 (norma3,5- 6,5). Wyniki morfologii w normie, USG tarczycy nie wykazalo zmian. Czy mozliwa jest nadczynnosc?

Lek. Tomasz Budlewski

Nadczynność jest mało prawdopodobna. Konieczna wizyta u lekarza kardiologa. Sądzę że warto jest wykonać 24 godzinne badanie monitorowania ciśnienia tętniczego oraz monitorowanie Ekg metoda Holtera.