Podawanie mleka Nutramigen rocznemu dziecku

witam moje dziecko za 3 tyg skończy roczek do tej pory dostawała nutramigen 2 jakie mleko powinna dostac teraz?nutramigen 3?czy dalej 2 jesli dalej 2 to do kiedy ?nutramigen dostawała ze wzgledu na podejrzenie skazy której nie ma

Aleksander Ropielewski

Jeżeli dziecko nie ma skazy to nie ma konieczności kontynuowania nutramigenu 2 i można rozpocząć stopniowe wprowadzanie do diety mleka krowiego. Oczywiście obserwując ew. reakcje alergiczne.