Podawanie serków Danone półrocznemu dziecku

witam mój synek 25 stycznia skończył pół roku kiedy mozna mu dawac do jedzenia serki typu DANONKI. Piotrus jest karmiony sztucznie

Aleksander Ropielewski

Może Pani wprowadzać serki do jego diety. Odradzam jednak wymienione konkretnie przez Panią serki ponieważ zawierają one dużo cukrów i syropu glukozowo-fruktozowego przez co kształtuje się u dziecka zapotrzebowanie na smak słodki i rośnie ryzyko otyłości w przyszłości. Proszę spróbować serkó bez dodatku cukrów.