Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podejrzenie białaczki u honorowego dawcy krwi

witam, mam 31 lat, przez kilkanaście lat oddawałam krew jako honorowy krwiodawca.2tyg temu zrobilam badania krwi lekarz poinformował mnie ze moge miec białaczke.Kazal po 2 tyg powtorzyc badania, okazalo sie ze badania nie wykluczaja ani tez nie potwierdzaja bialaczki. dal mi skierow. na usg brzucha , rtg płuc oraz krew: rozmaz+morfologia , OB.CRP,Żelazo i czynnik reumatoidalny RF. jaki ma zwiazek badanie krwi z usg i rtg?i dlaczego jesli wyniki sie nie poprawia chce mnie wyslac do szpitala?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Przerzuty w raku nerki

Rak nerki stanowi kilka procent wszystkich przypadków nowotworów złośliwych. Częściej wykrywany jest u mężczyzn. Co jeszcze warto wiedzieć o tej chorobie? Dowiedz się więcej o przerzutach w raku nerki.

Renata GrzechociĹska
78 poziom zaufania

Witam.
Badania obrazowe mogą ujawnić nacieki białaczkowe w tkankach. W szpitalu możliwa będzie dokładna diagnostyka, leczenie i odpowiednia opieka.
Pozdrawiam

0

Właśnie dlatego , że wynik nie poprawia sie lekarz chce wysłać Panią do szpitala! Badania rtg i usg są rutynowo zlecane w takich przypadkach , jak Pani - w celu poszukiwania innych ew. patologii , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy