Podejrzenie braku sfer erogennych

Dzień dobry. Mam 35 lat i wrażenie ze nie mam sfer erogennych. Robiono mi juz testy, wszystko w normie. Biorę kompleksy roślinne przepisane przez lekarza- pobudzające libido. I jeśli nawet jestem pobudzona w momencie zbliżenia z partnerem wszystko mija. Nie ma możliwości zeby mnie podniecic. Jestem z kimś od jakiego czasu i boje sie ze jeśli sie to nie zmieni, zostanę znowu sama. Co robić? Z góry dziękuje. Aska

Dzień dobry.

Jest mało prawdopodobne, by nie posiadała Pani stref erogennych. Bardziej natomiast możliwe, że jest coś, co Panią blokuje w trakcie zbliżeń z partnerem. To "coś" może Pani poszukać konsultując problem z seksuologiem bądź psychologiem.

Pozdrawiam.

Witam, nie ma możliwości aby nie miała Pani sfer erogennych, a także nie ma problemu, jak czytam, z podnieceniem się w relacji z partnerem, Pani ciało reaguje prawidłowo do momentu poprzedzającego stosunek seksualny. Najprawdopodobniej problem tkwi w Pani psychice i wymaga konsultacji i podjęcia leczenia u psychoterapeuty -seksuologa. Zachęcam zając się sprawą, najczęściej po kilku miesiącach leczenia tego rodzaju problem udaje się rozwiązać. Pozdrawiam