Podejrzenie dyskopatii lędźwiowej

Witam. Lekarze podejrzewaja u mnie dyskopatie lędźwiowa. Od ponad 2 miesięcy biorę dzień w dzień tabletki. Najpierw brałam olfen, następnie apo-napro, teraz biorę dexak sl, structum 500mg i tizanor. I tu moje pytanie. Okresu dostałam 4marca, następnie 5kwietnia, a teraz w maju jeszcze go nie ma. Czy to opóźnienie może być spowodowane duża ilością leków ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Teoretycznie tak, jednak nie można wykluczyć innych przyczyn opóźnienia miesiączki. Sugeruję zgłosić się do ginekologa celem konsultacji potencjalnych zaburzeń miesiączkowania i/lub wykluczenia ciąży.