Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podejrzenie dyskopatii lędźwiowej

Witam. Lekarze podejrzewaja u mnie dyskopatie lędźwiowa. Od ponad 2 miesięcy biorę dzień w dzień tabletki. Najpierw brałam olfen, następnie apo-napro, teraz biorę dexak sl, structum 500mg i tizanor. I tu moje pytanie. Okresu dostałam 4marca, następnie 5kwietnia, a teraz w maju jeszcze go nie ma. Czy to opóźnienie może być spowodowane duża ilością leków ?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Teoretycznie tak, jednak nie można wykluczyć innych przyczyn opóźnienia miesiączki. Sugeruję zgłosić się do ginekologa celem konsultacji potencjalnych zaburzeń miesiączkowania i/lub wykluczenia ciąży.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy