Podejrzenie gruczolakowłókniaka i silne bóle ręki

W prawej piersi mam prawdopodobnie gruczalakowłókniaka.Za miesiąc mam zabieg jego usunięcia.Od kilku dni odczuwam bardzo silne dolegliwości bólowe prawej ręki.Ból od barku do palców oraz pod prawym żebrem.Czy może mieć to związek z guzkiem?

Nie, absolutnie nie. Ma Pani nerwoból. Jest to związane z uciskiem na poziomie kręgosłupa szyjnego. Prawdopodobnie strach przed zabiegiem, co jest normalne, robi swoje. Taki jest nasz organizm. Proszę spróbować się jednak odstresować. Nie pomaga Pani ani sobie ani lekarzowi Panią leczącemu.