Podejrzenie migreny i skierowanie na TK głowy
Witam byłam wczoraj u neurologa ponieważ pediatra podejrzewa u mnie migrenę lekarz wykonał moim zdaniem podstawowe badanie ,ale nic nie powiedział tylko skierował na tk głowy.Czy mogę podejrzewać że wykluczył migrenę i podejrzewa coś innego?Mam częste bóle głowy zaczynające się z lewej strony głowy i przemieszcza się na czoło i tam pozostaje!

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Badania obrazowe są jedną z podstawowych badań służących do diagnostyki. Lekarz skierował Panią na badanie TK głowy aby zobrazować mozgowie w celu znajezienia przyczyny Pani dolegliwości. Neurolog nie powiedział Pani jeszcze ostatecznej diagnozy ponieważ musi wykonać szereg badań i dopiero na podstawie ich wyników będzie mógł postawić diagnozę.
Pozdrawiam.