Podejrzenie rozchwiania po urazie zębów

Witam,miesiąc temu doznałam urazu zebow, miałam badanie żywotności, póki co żyją.Noszę retencje stała i niestała od 4 lat.Na skutek urazu zlamalam kawałek górnej lewej jedynki ktora mi dobudowano kompozytem,za miesiąc bede miała robione zdjęcie rtg, jestem pod opieka ortdonty i stomatologa,mam wyzynajace sie górne ósemki ktore lekko bola. Zauważyłam, ze czasem jak popycham jezykiem prawa górna jedynke to ona jakby lekko pukała. Lekarze nie stwierdzili rozchwiania. Co to moze oznaczac? Dziękuje.

Czy miała Pani robione rtg po urazie?? tam powinna być odpowiedz. Czasem zęby po urazie "dziwnie " się zachowuja ale po pewnym czasie wracaja do normy. Jest Pani pod opieką dwóch specjalistów na pewno niczego nie przegapią;)

Skoro jest Pani pod stałą kontrolą to pewnie nic złego sie nie dzieje. Nie stwierdzono rozchwiania zębów w badaniu. Moze ma Pani lekkie stłuczenie w odcinku przednim stąd wyczuwalne "pukanie" (choć nie jestem pewna co ma Pani na myśli). Proszę zaufać lekarzom prowadzącym, którzy mieli możliwosc wykonać wszelkie niezbędne badania, by postawić dobra diagnozę. Pozdrawiam serdecznie