Podejrzenie szpiczaka mnogiego i wysoki poziom białka całkowitego

WITAM jestem osobą niby chorą podejrzewa się u mnie szpiczaka mnogiego ale takiego który nie wytwarza białka monoklonalnego. mam wysoki poziom białka całkowitego i wysoki poziom igg. proszę o potwierdzenie czysto teoretyczne czy istnieje faktycznie taka możliwość wystąpienia takiego szpiczaka a no i mam ubytki w czaszce

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego opisu postawić jakąkolwiek diagnozę, w tym potwierdzić lub wykluczyć szpiczaka. Mówiąc jednak teoretycznie, ryzyko takie istnieje.