Podejrzenie wypadania androgenowego włosów

Witam. Mam 21 lat, i mam podejrzenie wypadania włosów androgenowego, natomiast z badan wszystko jest w normie DHEA-S także. Wiec to nadal może być wypadanie androgenowe? Czy szukać przyczyny gdzieś indziej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.