Podejrzenie Zespołu preekscytacji

Witam mam pytanie, mam 27 lat, w lutym podczas badania przez kardiologa przed laparoskopią lekarz powiedział że podejrzewa u mnie zespół preekscytacji. Nigdy nie miałam żadnych objawów ani problemów z sercem. Obecnie jestem w czwartym miesiącu ciąży i zaczęłam się obawiać czy może to mieć wpływ teraz na moje serce, dziecko lub poród? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Kardiolog i tak jest niezbędny w celu oceny, czy wszystko jest dobrze z Pani sercem i oczywiści pod kątem rozważania porodu drogą naturalną. Proszę zatem nie czekać z tą wizytą.